IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 17 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.74 kg |
| Shipping Box Width | 17.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005206 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.74 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Power consumption | 4.9 Watts |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -30°C to +50° |
| Pixel Resolution | 4 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3” |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | DC 12V1A |
| Camera design | Dome |
| Power options | 12V |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| IR Illumination | Yes |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Min. Illumination | 0.1 Lux |
| Network Camera Type | Fixed Dome/Outdoor |
| Category Code | FNC |


