IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.59 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002095 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.59 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Power consumption | 6.8 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| Microphone | Built-in |
| Pixel Resolution | 4 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/1.8” |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| IR Illumination | Yes |
| Alarm In | 1 |
| Alarm Out | 1 |
| Focal Length | 2.8mm |
| Min. Illumination | 0.002 Lux |
| Network Camera Type | Fixed/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


