IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.431kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.72 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003713 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.72 kg |
| Unit Net Weight | 0.431 kg |
| Dimensions | 164.9 mm × 70 mm × 125.2 mm |
| Power consumption | 5.39 Watts |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | –30°C to +50°C |
| Pixel Resolution | 4 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3”4Megapixel progressive CMOS |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s |
| Power supply requirements | 12V DC |
| Power options | 12V |
| Environment | Outdoor |
| Effective pixels | 2560 (H) ×1440 (V) |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Min. Illumination | 0.9343 Lux |
| Category Code | FNC |


