IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.52kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.738 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003584 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.738 kg |
| Unit Net Weight | 0.52 kg |
| Dimensions | Φ122 x 89mm |
| Power consumption | 5.5 Watts |
| RJ45 | 1 |
| Operating temperature range | -30°C~+60°C |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” |
| Electronic Shutter Speed | 1/1s~1/30,000s |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Power supply requirements | 12 VDC |
| Camera design | Dome |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Effective pixels | 1920(H) x 1080(V) |
| Focal Length | 2.7 mm~11 mm |
| Min. Illumination | 0.005 Lux |
| Network Camera Type | Fixed Dome/HDTV/Megapixel/Outdoor/PTZ |
| Optical Zoom | 4 x |
| Category Code | FNC |


