IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.46kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.61 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003456 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.61 kg |
| Unit Net Weight | 0.46 kg |
| Dimensions | Φ122 mm × 88.9 mm |
| Power consumption | 5.5 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual, 1/3 s–1/100000 s |
| Power supply requirements | DC 12V (±30%), PoE (802.3af) |
| Camera design | Dome |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| IR Illumination | Yes |
| Alarm In | 1 |
| Alarm Out | 1 |
| Effective pixels | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Min. Illumination | 0.002 Lux |
| Network Camera Type | Fixed Dome/Outdoor |
| Category Code | FNC |


