IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.34kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 70.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25.8 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 10.1 kg |
| Shipping Box Width | 30.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002758 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.505 kg |
| Unit Net Weight | 0.34 kg |
| Dimensions | Φ109.9mm × 81mm |
| Power consumption | 5.5 Watts |
| RJ45 | 1 |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7” |
| Electronic Shutter Speed | Auto/Manual, 1/3~1/100000s |
| Power supply requirements | DC12V, PoE |
| Camera design | Dome |
| Power options | 12V/PoE |
| Focal Length | 2.8mm |
| Min. Illumination | 0.08 Lux |
| Network Camera Type | Fixed Dome/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


