IP Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.89kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.102 kg |
| Shipping Box Width | 15.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006823 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.89 kg |
| Power consumption | 9.6 Watts |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8'' |
| Power supply requirements | DC 12V |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Focal Length | 2.7 - 13.5 mm |
| Network Camera Type | HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Category Code | FNC |


