Doorphone Systems
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.67 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00488 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.67 kg |
| Unit Net Weight | 0.35 kg |
| Dimensions | 119.6 mm × 221.5 mm × 21.5 mm |
| RJ45 | 1 |
| Power supply requirements | Standby≤4W, work≤6W |
| Alarm In | 6 |
| Alarm Out | 1 |
| Display | LCD |
| Category Code | DEV |


