Doorphone Systems
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.729 kg |
| Shipping Box Width | 27.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004329 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.729 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 200.5mm×136.5mm×22.0mm |
| Power supply requirements | DC 12V/ supply directly by VTNS1060A |
| Supports card capacities up to | 32GB |
| Category Code | DEV |


