Doorphone Systems
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.42 kg |
| Shipping Box Width | 16.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003506 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.42 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Dimensions | 192.0mm×125.0mm×15.0mm |
| Power supply requirements | DC 12-24V |
| Alarm In | 4 |
| Alarm Out | 1 |
| Category Code | DEV |


