Doorphone Systems
Техническая спецификация товара
| Производитель: | 2N | Вес: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.448 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004356 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.448 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Operating temperature range | -40°C – 60°C |
| Category Code | DEV |


