Doorphone Systems
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24.1 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.689 kg |
| Shipping Box Width | 14.9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002801 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.689 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Operating temperature range | -30°C to +60°C |
| Category Code | DEV |


