Doorphone Systems
Техническая спецификация товара
| Производитель: | 2N | Вес: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 16.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001444 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Category Code | DEV |


