Doorphone Systems
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 35 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.8 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001155 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.8 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Category Code | DEV |


