Laser Printers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP |
|---|
| Shipping Box Depth | 43.6 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 46.1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 10.65 kg |
| Shipping Box Width | 27.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.05588 cubm |
| Unit Gross Weight | 10.7 kg |
| Category Code | LAS |


