Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 60 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 32 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.9 kg |
| Shipping Box Width | 16.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03226 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.9 kg |
| Unit Net Weight | 2 kg |
| Fits Models | CP6015,CP6030,CM6040 |
| Consumable Colour | Yellow |
| Consumable Type | Image drum |
| Toner life | 23000 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


