Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 20.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.49 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01058 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.49 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Fits Models | ir C1021/ C1028 series |
| Consumable Colour | Yellow |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 6000 pages |
| Category Code | SLJ |


