Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.72kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.762 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003814 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.762 kg |
| Unit Net Weight | 0.72 kg |
| Fits Models | LBP620C series, MF640C series |
| Consumable Colour | Yellow |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 2300 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


