Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.884 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00396 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.884 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Fits Models | i-SENSYS LBP653Cdw, MF734Cdw, LBP654Cx, MF735Cx, MF732Cdw |
| Consumable Colour | Magenta |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 5000 pages |
| Category Code | SLJ |


