Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.65kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.3 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.75 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003833 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.75 kg |
| Unit Net Weight | 0.65 kg |
| Fits Models | HP Color LaserJet Pro M254dw, M254nw, M280nw, M281fdn, M281fdw |
| Consumable Colour | Magenta |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 1300 pages |
| Category Code | SLJ |


