Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.762 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00396 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.762 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Fits Models | HP CLJ CP1215/1515/1518/CM1312 |
| Consumable Colour | Magenta |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 1400 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


