Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.451 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00175 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.451 kg |
| Unit Net Weight | 0.3 kg |
| Consumable Colour | Cyan |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 9500 pages |
| Category Code | SLJ |


