Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.903 kg |
| Shipping Box Width | 10.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0084132 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.903 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Fits Models | HP Color LaserJet 2600n series |
| Consumable Colour | Cyan |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 2000 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


