Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PANTUM | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.915 kg |
| Shipping Box Width | 12.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.006281 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.915 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Fits Models | P2500/M6500/M6550/M6600 |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 1600 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


