Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.76kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.83 kg |
| Shipping Box Width | 11.3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005226 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.83 kg |
| Unit Net Weight | 0.76 kg |
| Retail box quantity | 1 |
| Fits Models | LBP6750dn |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 2100 pages |
| Category Code | SLJ |


