Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.276 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008602 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.28 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Fits Models | i-Sensys LBP6300dn, i-Sensys LBP6650dn, i-Sensys MF5840dn |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 6400 pages |
| Category Code | SLJ |


