Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.934 kg |
| Shipping Box Width | 12.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005344 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.934 kg |
| Unit Net Weight | 0.9 kg |
| Fits Models | i-SENSYS LBP653Cdw, MF734Cdw, LBP654Cx, MF735Cx, MF732Cdw, LBP613Cdw |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 6300 pages |
| Category Code | SLJ |


