Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.7 kg |
| Shipping Box Width | 11.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005353 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.7 kg |
| Unit Net Weight | 0.6 kg |
| Fits Models | LaserJet Pro M15a,M15w ,LaserJet Pro MFP M28a,M28w |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 1000 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


