Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.21 kg |
| Shipping Box Width | 23 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00828 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.21 kg |
| Category Code | SLJ |


