Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.78kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.783 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004158 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.783 kg |
| Unit Net Weight | 0.78 kg |
| Fits Models | i-SENSYS LBP611Cn, i-SENSYS LBP613Cdw, i-SENSYS MF631Cn, i-SENSYS MF633Cdw, i-SENSYS MF635Cx |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 2800 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


