Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.85kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.053 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00714 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.05 kg |
| Unit Net Weight | 0.85 kg |
| Fits Models | i-SENSYS LBP6300dn, LBP6650dn, MF5840dn, MF5880dn, MF5940dn, MF5980dw |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 2100 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


