Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22.7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.37 kg |
| Shipping Box Width | 10.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008382 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.37 kg |
| Unit Net Weight | 0.8 kg |
| Fits Models | LBP223dw, MF445dw, LBP226dw, MF443dw |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 10000 pages |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SLJ |


