Laser Printer Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 1.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 36 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.334 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00828 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.334 kg |
| Unit Net Weight | 1.1 kg |
| Fits Models | i-SENSYS LBP212dw,LBP214dw,LBP215x,MF421dw,MF426dw,MF428x ,MF429x |
| Consumable Colour | Black |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Toner life | 9200 pages |
| Category Code | SLJ |


