Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.07kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.09 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003988 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.09 kg |
| Unit Net Weight | 0.07 kg |
| Fits Models | HP Designjet 510 24-in, HP Designjet 510 42-in Printer |
| Consumable Colour | Yellow |
| Category Code | SIJ |


