Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.035kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 8.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003366 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.035 kg |
| Consumable Colour | Yellow |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Origin | Genuine product |
| Category Code | SIJ |


