Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.09 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000225 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.045 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Retail box quantity | 1 |
| Fits Models | MG6150/MG8150 |
| Consumable Colour | Yellow |
| Category Code | SIJ |


