Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.17kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.186 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00033 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.186 kg |
| Unit Net Weight | 0.17 kg |
| Consumable Colour | Magenta |
| Category Code | SIJ |


