Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.18 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000288 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.18 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Fits Models | iPF680, iPF685, iPF780, iPF785 |
| Consumable Colour | Cyan |
| Category Code | SIJ |


