Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.203 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003225 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.203 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Fits Models | PageWide Pro 452dw; 452dwt; 477dw; 477dwt |
| Consumable Colour | Cyan |
| Category Code | SIJ |


