Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.036kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001375 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.036 kg |
| Fits Models | PIXMA TR7550, TR8550, TS6150, TS6151, TS8150, TS8151, TS8152, TS9150, TS9155 |
| Consumable Colour | Cyan |
| Category Code | SIJ |


