Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.009kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.066 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004675 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.066 kg |
| Unit Net Weight | 0.009 kg |
| Fits Models | PIXMA iP2850, MG2450, MG2550 |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


