Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.073 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006545 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.073 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Retail box quantity | 1 |
| Fits Models | PIXMA ip1200, iP1600, iP2200, MP150/170 and MP450 printers |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


