Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.09 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005434 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.09 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


