Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.06 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003019 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.06 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Fits Models | HP DeskJet 3630; 1110; 2130; HP ENVY 4520; HP OfficeJet 3830; 4650 |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


