Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.054 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.075 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


