Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.093 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000266 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.047 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


