Inkjet Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | CANON | Вес: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00022 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Fits Models | PIXMA iP7250, MG5450, MG6350, MX925 |
| Consumable Colour | Black |
| Category Code | SIJ |


