All In One
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 12.6kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 50 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 47.5 cm |
| Shipping Box Weight | 15.8 kg |
| Shipping Box Width | 39.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.09381 cubm |
| Unit Gross Weight | 15.8 kg |
| Unit Net Weight | 12.6 kg |
| Dimensions | 420 x 390 x 323 mm |
| Model name | M428FDN |
| USB 2.0 | Yes |
| Memory (RAM) | 512MB |
| CPU | 1200 MHz |
| Full-duplex | Yes |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| ETH | Yes |
| Built-in Network | 10/100/1000 BaseTX |
| Copy function | Yes |
| Duty Cycle, Maximum | 80000 Pages/month |
| Paper Handling input | 350 sheets |
| Paper Handling output | 150 sheets |
| Print Quality, black | 1200x1200 dpi |
| Print speed PPM | 38 |
| Printer Technology | Laser |
| Scan function | Yes |
| Supplies, black | CF259A, CF259X, CF259XC |
| Fax Function | Yes |
| Category Code | AIO |


