All In One
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 7.46kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 35 cm |
| Shipping Box Weight | 10.15 kg |
| Shipping Box Width | 44.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.07476 cubm |
| Unit Gross Weight | 10.2 kg |
| Unit Net Weight | 7.46 kg |
| Dimensions | 406 x 359.6 x 253 mm |
| Model name | MFP 135A |
| USB 2.0 | Yes |
| Memory (RAM) | 128MB |
| CPU | 600MHz |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| Copy function | Yes |
| Duty Cycle, Maximum | 10000 Pages/month |
| Print speed PPM | 20 |
| Printer Technology | Laser |
| Scan function | Yes |
| Resolution up to | 4800x4800 dpi |
| Category Code | AIO |


