All In One
Техническая спецификация товара
| Производитель: | HP | Вес: | 6.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 35.5 cm |
| Shipping Box Weight | 9.7 kg |
| Shipping Box Width | 29.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.05079 cubm |
| Unit Gross Weight | 9.7 kg |
| Unit Net Weight | 6.8 kg |
| Dimensions | Minimum: 398 x 288 x 231.1mm , Maximum: 398 x 482 x 387.9mm |
| Model name | LaserJet Pro MFP M130a |
| USB 2.0 | Yes |
| Included Accessories | Introductory HP Black LaserJet Toner Cartridge (700 pages), HP LaserJet Imaging Drum (12,000 pages), Power cord, Getting started guide, Set up poster, Support flyer, Printer documentation and software |
| Memory (RAM) | 128MB |
| CPU | 600 MHz |
| Windows 7 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| Copy function | Yes |
| Duty Cycle, Maximum | 10000 Pages/month |
| First print | 7.3 sec |
| Paper Handling input | 150 sheets |
| Paper Handling output | 100 sheets |
| Print speed PPM | 22 |
| Printer Technology | Laser |
| Scan function | Yes |
| Supplies, black | HP 17A Original Black LaserJet Toner Cartridge CF217A (1,600 pages), HP 19A Original LaserJet Imaging Drum CF219A (12,000 pages) |
| Resolution up to | 600x600 dpi |
| Category Code | AIO |


